• Telefon 0(553) 565 48 19 | 0(216) 330 25 25
  • Adres Showroom : Fenerbahçe Mahallesi, Dr. Faruk Ayanoğlu Cd. No:9, 34726 Kadıköy/İstanbul

MERMER MASA

Firmamız olarak uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde birçok ürün yapmaktayız.

Mermer masa ürünlerimizde istediğiniz ve sınırsız renk seçeneklerine sahipsiniz.

Mermer Masan Banko firması olaraktan evinizde veya ofisinizde kullanma imkanınız olan şık, dekoratif ve kullanışlı olan mermer masa ürünleri tasarlamaktayız. Sektörümüzde uzman kadromuz ile birlikte mermer masa ürünlerinde istediğiniz tüm seçenekleri uygulaya biliriz.

Mermer masa yapım ve kurulum işlemlerini Türkiye ve İstanbul için dekoratif, göze hitap eden işinize yarayabilecek boyutlarda hazırlanmış olan veya hazırlatma isteğinde bulunduğunuz mermer masalara sahip olabilirsiniz.

Mermer Masa uygulamalarımızda renk uyumuna dikkat ettiğimiz kadar kullanılan malzemenin kalitesine de o kadar dikkat etmekteyiz. Mermer Masa Banko firması olarak uzman kadromuz ile birlikte sizlere en uygun olan ürünlerimizi sunmaktayız. Ayrıca mermer masalarda doğaltaş seçimlerimlerinde yanınızdayız.

Mermer masalar, cafe, restaurant ve dış mekanlar için uyumlu olan su ile yıkanabilen ve olumsuz hava koşullarına dayanıklı olan masalardır. Mermer tablalı döküm ayak ile kombine edilmiş dayanıklı masa modelleridir. Firmamız olarak mermer masa modellerimiz, kare, yuvarlak, beşgen, altıgen veya sekizgen gibi farklı ebatlarda ürünlerimiz bulunmaktadır.

 

 
 
Mermer Masa üretici ve satıcısı olarak, ev dekorasyonlarında ev hanımlarının en çok tercih ettikleri masa arasında mermer masalar yer alır, bunun en büyük nedenleri arasında mermer masaların daha sağlam, dayanıklı  ayrıca göze hoş gelen bir yapısı olmasından kaynaklanır. Mermer masalar bulunduğu ortamda etrafındaki ürünlerden daha dikkat çekici olması tercih edilenler arasında olmasının nedenleri arasındadır. Ev hanımları bir masa tercih ederken en çok önem verdikleri arasında sağlamlık, dayanınıklılık ayrıca bu süre zarfında güzelliği koruyan bir masa tercih ederler bu anlatılanlara uyan tek masa türü de mermer masadır. Mermer masa diyince aklınıza hemen sadece tek renk seçeneği olan masalar gelmemelidir. Mermer masaların bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. İstediğiniz renk seçenekleri kolaylıkla bulma şansına sahipsiniz.
 
Mermer Masa Nasıl Temizlenmelidir ?
 
Mermer Masalar kullanımı güzel, göze hitap eden ve sağlam olan taşlardır fakat ilk günkü güzelliğini her zaman korumasını istiyorsanız temizliğini düzgün bir şekilde yapmanı gerekir. Mermer masalar diğer masalara oranla gözenekleri daha fazladır bu yüzden lekeyi çok fazla gösterir. Mermer masaları asidik temizleyici kullanılır ise masa yüzeyi alınarak lekelere karşı savunmasız hale gelecektir. Sert deterjanlar ise farklı olarak masanın üzerini çok kötü hale getirecektir, bu sebeple mermer masa yüzeyleri hafif temizleyiciler yardımıyla temizlenmesi çok önemlidir.
 
Malzemeler:
 
- Yumuşak ve tüy bırakmayan bez
- Nötr pH temizleyici
- Hidrojen peroksit
 
 
 
Talimatlar:
 
Mermer olarak ılık su ve yumuşak bezlerin yardımıyla temizlenebilir. Kuru bir havlu ile birlikte kalan suyu iyice kuruladığından emin olunuz. Bu işlem masanızın daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlar.
Daha derinlemesine bir temizlik için zaman zaman mermerinizde pH nötr temizleme solüsyonu kullanabilirsiniz. Paket üzerinde bulunan talimatlara göre solüsyonu uygulayın ve mermeri temiz, tüy bırakmayan bir bezle silinmesi gerekir.
 
 
Mermer Masaların Kullanım Kolaylıkları
 
Yukarıda anlattığımız gibi mermer masaların temizliği görünüm açısından çok önemlidir. Mermer masalar zor işlenen ve ağır bir materyal olması nedeniyle ücretleri diğer masalardan bir farklı olabilir. Bu tür masaların işlenişi hazırlanışı büyük bir emek ister.
Mermer Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Mermer masalar basınç ve ısının birleşimi ile bir araya gelmiştir. Hem dekorasyonda hem de yapısal alanlarda en çok tercih edilen masalar arasında yer alır.
 
Mermer Masa Örnek Ürülermiz
 
Mermer Masa
 
 
 

Mermer ​Masa Modelleri 

Mermer Masa, Mermer Masa Modelleri
 
Mermer Masa Modelleri, Mermer Masa
 
Mermer Masa firması olarak her zaman önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Mermer masa üretiminde her zaman kaliteli ürünler kullanarak oluşabilecek sorunlara önceden engellemektir. 
 
Bizler firma olarak sizlere bir çok hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz arasında sizlere mermer masa modelleri, mermer masa fiyatları, 2017 mermer masa modelleri, 2018 mermer masa modelleri ürünüleri sunmaktadır. Üretici ve imalatı kendimiz yaptığımız için fiyatlarımız uygundur. Sizlere mermer masa alanında tüm hizmet ve yardım vermekteyiz, kataloğumuzu sunarak destek vermekteyiz.
 

Mermer Masa

 
Mermer masa modelleri, mermer masa fiyatları, mermer yemek masa modellerini web sitemizden incelemeniz mümkündür. Mermerler günümüzde evimizin her yerinde kullanmak mümkündür ama yaygın olarak mermer masa kullanılmaktadır. Mermer masa fiyatları hakkında bilgi almak ve daha fazla konu hakkında bilgi almak için mermer masa ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

İstanbul Mermer Masa

 
Bizler İstanbul Mermer Masa firması olarak sadece hizmetimizi İstanbul'da vermemekteyiz, bizlere Türkiye'nin her yerinden ulaşmanız mümkündür. Mermer Masa firması olarak müşterilerimize her zaman doğru ve kaliteli hizmet vermeyi amacımız olarak algılamış durumundayız. Web sitemizden mermer masa ürünlerine ulaşmanız mümkündür. Aklınıza takılan soru olduğu zaman bizler ile iletişime geçip sorularınıza cevap verip sizleri hızlı bir şekilde en doğru sonuca ulaştırabiliriz.
 
Çalışma odaları, toplantı odaları veya yemek salonu gibi vb. alanlar için kesinlikle olması gereken ve mobilya açısından da ilk tercih nedeni olarak mermer masalar seçilmelidir. Çünkü evinizin ya da ofisinizin en önemli ve tamamlayıcı olarak görev alan mermer masalar en büyük dekorasyon aracı olarak kullanılmaktadır. Son zamanlarda ahşap, metal, lake ve plastikten üretilen mermer masa modelleri her seferinde değişik stiller ile karşımıza çıkarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Özellikle mermer masa modelleri ve ahşap masa modelleri günümüz döneminde en çok tercih edilen ve popülerliğini korumakta olan masa modellerimizdir. Bunun nedeni ise insanların artık bir ev aleti olarak kullanmasının dışında görselliğe, kalitesine ve konforluğuna oldukça önem vermesi; farklı türden olarak mermer masa, ahşap masa, metal masa ve lake masa gibi modeller üretilmesini sağlamıştır.
 
Masa modeli olarak en uygun fiyata bulunabilecek olan masalar; mermer masa modelleridir. Gezegenimiz içerisinde mermer doğada bol bulunduğundan ve çevre için herhangi bir tehdit unsuru oluşturmadığından siz değerli müşteriler mermer masa modellerini tercih etmeniz; bir nebzede olsa ağaçların kesilmemesi açısından katkı sağlamış olursunuz. 
 

2018 Mermer Masa Modelleri

Mermer masa modellerimizi ustaca çalışan ekiplerimiz tarafınca dikkat ve titizlikle hazırlanarak; siz değerli müşterilerimiz için aynı zamanda montaj işini de gerçekleştirmektedir. Montajlama kısmı sizin beğendiğiniz herhangi bir mermer masa modeli ve ayak modeli olursa eğer ardından mermer masa ve ayakları birleştirilerek hazır hale getirilmektedir. İtser hazır halde olsun, isterseniz sonradan montajlanma işi yapılacak olsun; mermer masa fiyatlarında herhargi bir fiyat farkı olmaksızın sizler için uygun ve düşük bütçeye mermer masa modelleri temin edebilirsiniz. Sağlam ve kaliteli yapılarıyla ve doğal oluşumundan kaynaklanan birbirinden benzersiz mermer masa modelleri evinizin ve ofisinizin kat ve kat güzel durmasını sağlayacaktır. Mermer masa modelinden hangisi olursa olsun asla paslanma durumu gerçekleşmez, evinize veya ofisinize yıllarca hala ilk gün ki gibi satın almış oluyor gözükecektir. Mermer masa modelleri çok fazla çeşit bulundurduğundan birçok renkli, desenli, sade ve çizgili seçeneği mevcuttur. Mermer masa fiyatları ebatlarına ve üzerinde harcanan işçilikle değişkenlik gösterebilmektedir. 12, 8 ve 4 kişilik mermer masa fiyatı hakkında bizden bilgi almak isterseniz şirket hattımızdan bizimle iletişime geçmek için bu numaradan arayabilirsiniz; 0(216) 330 25 25  
 
Mermer masa fiyatları uygun bütçeye göre bulunabildiği için masa ya da herhangi bir mobilya satın alma gibi bir durum olursa ilk olarak mermer modelli olan mobilyaları tercih etmeniz sizin için en uygunu olacaktır.   

Siyah mermer masa ürünümüz son derece evinizde güzel duracaktır. Zafareti ve endamı ile siyah mermer masa ürünümüz 6 kişilik siyah mermer masa, 8 kişilik siyah mermer masa, 12 kişilik siyah mermer masa, Siyah mermer orta sehpa ve bunun gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz son derece kalitelidir, sizlerde uzun ömürlü mermer masalara sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Mermer masa ürünleri günümüzde hala en kullanılan masa ürünleri arasında yerini almaktadır. Popülerliğini yitirmemesinin en büyük nedenleri arasında kullanışlı sağlam ve kısa sürede eskiyen bir yapıya sahip olmaması yatmaktadır. Mermer masa modelleri arasından sizlere istediğiniz gibi seçim yaptırmak gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz kişiye özeldir, istediğiniz ölçü ve ebatlarda tasarımlar yapılmaktadır. Mermer masa kurulum montaj gibi hizmetleri sizlere ücretsiz olarak sunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır mermer masa, aydınlatma, ahşap mermer masa hizmetlerini sizlere sunmaktadır. 2012 yılında kurulan mermer masa banko şirketimiz mermer masa firmaları arasında hala liderliğini sürdürmektedir.

Mermer masa ürünlerinin en çok tercih edilmesindeki nedenler arasında kullanışlı olmasıdır. Mermer masa alırken dikkat etmeniz unsurlar arasında mermerin hangi türde olduğunu belirtmeniz gerekmektedir. Mermer masaları uzun süre kullanmanız mümkündür. 

 

Mermer Masa Modelleri 

 
Mermer Masan Banko firması olarak bizler sizlere birçok seçenek sunmakta ayrıca sunduğumuz seçenekler arasında seçim yaptırmaktayız ve bilgilendirilmesini yapmaktayız. Mermer masa modelleri arasında en çok tercih edilenleri ürünlerimiz kısmında görüntüleyebilirsiniz. Mermer masalarımız uzun ömürlüklüdür. 
Yeni evlenen çiftlerin çoğunlukla seçtiği ürünler arasında mermer masa ürünleri yer alır. Bunun nedeni mermer masaların hiçbir zaman popülerliğini yitirmemiş olması yer alır ve evinizde çok şık bir görünüm olarak duracaktır.
 
8 Kişilik Mermer Yemek Masası

Sizlerde evinizde yemek masasında mermer ürünleri kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bizler mermer masa n banko firması olarak sizlere 8 kişilik mermer yemek masası hizmeti sunmaktayız. Mermer masalarımız son derece kaliteli ürünlerdir. Bizlerden mermer masa satın alarak mutlu müşterilerimiz arasına girebilirsiniz. Mermer masa üretiminde büyük bir özen ve titizlik yatmaktadır. 

Mermerlerimiz son derece kaliteli ürünlerden yapılmaktadır. Mermer masalarda sizlere istediğiniz takdirde istediğiniz metal ayak ve diğer malzemelerden yapılan ayaklardan seçim yaptırılmaktadır. Fiyat konusunda sizlere ucuz mermer masa hizmeti vermekteyiz.

12 Kişilik Mermer Yemek Masası

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında 12 kişilik mermer yemek masa yer almaktadır. Sizlerde geniş bir aile iseniz veya misafirleriniz çok ise bu ürünümüzü kesinlikle hemen satın almalısınız. 12 kişilik mermer yemek masası istediğiniz ölçü ve ebatlarda üretimi yapılmaktadır. 12 Kişilik mermer yemek masa modelleri için 12 Kişilik Mermer Yemek Masa bu adresten ulaşabilirsiniz.

6 Kişilik Mermer Yemek Masa

6 kişilik mermer yemek masa modellerimiz arasından seçim yapabilme imkanına sahipsiniz. Mermer yemek masalarımız sizlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda 6 kişilik mermer yemek masa modeline sahip olma imkanına sahipsiniz. Ürünlerimiz tam olarak sizlerin istediği şekilde tasarımı yapılmaktadır. İstediğiniz mermer masa modeline göre ayaklar hazırlanmaktadır. Sizlere sadece kullanması kalır. 6 kişilik mermer yemek masa ürünlerimiz montajıda dahil evinize teslim edilmektedir. Ülkemizin her yerine hatta yurtdışına da siparişler alınmaktadır.

Siyah Mermer Masa

Siyah mermer masa kendi bünyemiz tarafından imalatını yaptığımız mermer çeşitleri arasında yerini almaktadır. Siyah mermer masa en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz şık ve parlak olmasından dolayı siyah mermer masaları tercih etmektedir. Sizlerde siyah mermer masa ürünlerimizi alarak evinizin şık ve gösterişli görülmesini sağlayabilirsiniz. 

Siyah Mermer masa fiyatları mermerin ebat ve ölçülerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Siyah mermer masa hakkında fiyat bilgisi almak için bizlerle ileşime geçebilirsiniz.

Mermer Yemek Masa

Tüm ev hanımları evlerinde yemek masasının mermer olmasını ister bunun nedeni mermerlerin sağlam ve gösterişli olmasıdır. Sizlerde kaliteli mermer yemek masa ürünlerine sahip olmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Mermer yemek masalarını firmamız kendi bünyesinde üretmektedir.

 

Mermer Zigon Sehpa Modelleri

Bizler firma olarak sizlere sadece mermer masa ürünleri sunmamaktayız. Mermer zigon sehpa modellerimiz arasından seçim yaparak kendinize uygun mermer zigon sehpa modellerini de inceleme imkanına sahip olabilirsiniz. Mermer zigon sehpa ürünlerimiz piyasa fiyatlarına göre uygundur. Sizlerde kampanyamızdan yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçiniz.

 

Mermer Yemek Masa Modelleri

Mermer yemek masa, her evde olması gereken ürünler arasında yer alır. Mermer masa modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Mermer masa modelini seçtikten sonra sizlerin istediği ölçü ve ebatlarda mermer yemek masa hazırlanmaktadır. Hazırlanmış olan sizlere sağlam bir şekilde sunulmaktadır. 

Mermer yemek masanız için sandalyeleri kataloğumuzdan seçebilirsiniz. Mermer yemek masaları günümüzde popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyecek ürünler arasında yer alır.

Ucuz Mermer Masa

Türkiye'nin mermer masa firması olarak bizler sizlere her zaman kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiş bir firmayız. Firma olarak en büyük misyonumuz herkese ulaşıp uygun fiyata mermer masa, mermer yemek masası, mermer orta sehpa, mermer yan sehpa, mermer zigon sehpa ürünlerini kaliteli hizmetimiz ile sizlere ulaştırmaktadır. 

Kaliteli mermer masa hizmeti almak istiyorsanız bizlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Firma olarak yaklaşık 10 yıldır hizmetimizi aralıksız bir şekilde imalatçıdan mermer masa hizmeti vermekteyiz. 

Mermer masa imalatını, hazırlanmasını en ince ayrıntılarına kendimiz özel olarak yapmaktayız. Yapmış olduğumuz şuana kadar sayısız projemiz vardır. 

 

Mermer masa ürünlerimiz kaliteli olması ile dikkat çekmektedir. Bizler almış olduğumuz siparişleri en kısa süre içerisinde sizlere teslim etmekteyiz. Yapılan işler size vaat edilen tarihte teslim edilmektedir.

Mermer masa çeşitlerimiz bulunmaktadır. Çeşitlerimiz arasında rahatlıkla seçim yapma imkanına sahipsiniz. İhtiyacınızı belirledikten sonra ürünler sayfamızdan dilediğiniz ürünü bize bildirerek satın alabilirsiniz. Dilerseniz ofisimize gelip yüz yüze görüşebiliriz. Mermerlerimiz özel olarak getirilmektedir. 

Evinize mermer yan sehpa aldığınız zaman evinize gelen misafilerin hemen dikkatini çekecektir ve onlara kusursuz bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır.

Evinize mermer zigon sehpa aldığınız zaman evinize gelen misafilerin hemen dikkatini çekecektir ve onlara kusursuz bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır.

Evinize mermer orta sehpa aldığınız zaman evinize gelen misafilerin hemen dikkatini çekecektir ve onlara kusursuz bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır.

Mermer masa ürünleri sizlere imalathaneden teslim edilecektir. Evinize teslim edilmesini istiyorsanız tahsilat ücreti sizlerden kesmekteyiz. Bunun nedeni tüm ülkeye ve dünyaya sipariş verdiğimizden dolayı tahsilat bizlere ait olduğu takdirde zor durumda kalmaktayız. 

Merma masa ürünleri satın almak isteyen kişilerin öncelikleri mermer masa da hangi mermer çeşidini kullanılacağıdır. Mermer masa da kullanılan mermer çeşidinden sonra ise kenar işçiliği, ayak seçimide fiyatı etkileyen etkenler arasında yer alır.

Mermer masa adını bizler firma olarak mermer adına tüm ürünleri sizlere imalatçıdan mermer masa hizmetini sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmet ile uygun fiyata tüm evlere girmekteyiz ve herkesin mermer masa, mermer zigon sehpa, mermer orta sehpa, mermer yan sehpa, mermer dresuar sahip olmasını sağlamaktayız.

Mermer masa fiyatları herkesin dikkatinin çeken bir konudur bazı firmaların oldukça fahiş fiyatlara mermer masa satmaktadır, nadir olarak bizim gibi firmalar mermer masa ürünlerini uygun fiyata satışını yapmaktadır. Bizim fiyatlarımızın uygun olmasının en büyük nedenleri arasında üretimi kendimiz yapmamız yatmaktadır. Üretim bizlere aittir. Sizlere imalathane teslim bir şekilde vermekteyiz. 

Dilerseniz kadıköyde bulunan mermer masa showroom gelerek bizlerle yüzyüze konuşma imkanına sahipsiniz. kredi kartı geçerlidir, taksit ile mermer masa satın alabilirsiniz.