• Telefon 0(553) 565 48 19 | 0(216) 330 25 25
  • Adres Showroom : Fenerbahçe Mahallesi, Dr. Faruk Ayanoğlu Cd. No:9, 34726 Kadıköy/İstanbul

MERMER YEMEK MASASI MODEL SEÇİMİ , ÜRETİM , ÇEŞİTLERİ , EBATLAR VE FİYATLARI

 Mermer yemek masa seçimi yapılırken mimarı açıdan en önemli etken mobilya , aydınlatma ve aksesuar uyumudur. Mermer masa çeşitleri ve modelleri seçilen metal ahşap masa ayakları ile beraber ev dekorasyonuna uygun renk ve modelde olmalıdır. Yemek , orta ,  yan masa ve sehpa  ayakları seçilirken göz önünde bulundurulması gereken en önemli etken leke tutmaması kolay temizlenmesi ve zariflikten yana tercih edilmelidir.


 Ev dekorasyonu yapılırken tarz renk kumas seciminden sonra  mobilyaların kapladıgı alana göre mermer  doğalt aş ahşap yada kaplama 12 kişilik  8 kişilik veya 6 kişilik mermer yemek masası olarak yada istediğiniz ölçü ve detayda üretim yaptırabilirsiniz.


 Mermer yemek masası fiyatları konusunda seçilen mermerin cinsi (Siyah Mermer ,Beyaz Mermer ,Bruno Perla ,Carrara  ,Volakas ,Toros ) mermer tablasının ölçüleri  masa ayakları (Pirinç Bakır Gold Kaplama Boyalı Paslanmaz) kenar işçilik (Gemi Burnu İngiliz Pah APC  Kenar Yuvarlatma ) ve mobilya (MDF Ahşap Ceviz Gürgen Meşe ) malzemesinin çeşidi önem taşımaktadır. Bu etkenler bir araya geldiğinde ev dekorasyonun en önemli ürünü olan yemek masası oluşmaktadır.


 Derin Mermer Masa n Banko olarak sizlere en iyi en hızlı ekonomik ve kaliteli olacak şekilde evinizin dekorasyonuna uyacak aklınızdaki yahut hayalinizdeki profesyonel olarak çizilmiş yada kağıda karalamış olduğunuz mobilya aydınlatma aksesuar yemek masasını gerçeğe dönüştürmede profesyonel olarak yanınızda olduğumuzu tüm içtenlik açık yüreklikte belirtiriz.


 Derin Mermer Masa n Banko bünyesinde bulunan mimari hizmetler ve dekorasyon çözüm ortağı departmanımızdan mail telefonla yada whatsapp üzerinden 7 gün /24 saat destek alabilirsiniz.

Mermer Masa Model ve Fiyatları