• Telefon 0(553) 565 48 19 | 0(216) 330 25 25
  • Adres Showroom : Fenerbahçe Mahallesi, Dr. Faruk Ayanoğlu Cd. No:9, 34726 Kadıköy/İstanbul

METAL AYAK

Metal Ayak
 
Mermer Masa Banko olarak firmamızın en çok önem verdiği değerler arasında müşterilerimizin bize olan güvenidir o yüzden almış olduğumuz işleri uzman kadromuz ile büyük bir özen ve titizlikle yapmaktayız.
 
Metal ayak ürünlerimiz sizlerin seçmiş olduğu özel ürünlerimizdendir. Her masaya göre metal ayak bulabileceğiniz bir yerdir. 
Mermer Masan Banko firması olaraktan evinizde veya ofisinizde kullanma imkanınız olan şık, dekoratif ve kullanışlı olan Metal ayak ürünleri tasarlamaktayız. Sektörümüzde uzman kadromuz ile birlikte Metal ayak ürünlerinde istediğiniz tüm seçenekleri uygulaya biliriz.
Metal ayak yapım ve kurulum işlemlerini Türkiye ve İstanbul için dekoratif, göze hitap eden işinize yarayabilecek boyutlarda hazırlanmış olan veya hazırlatma isteğinde bulunduğunuz metal ayaklara sahip olabilirsiniz.
 
Metal ayak uygulamalarımızda renk uyumuna dikkat ettiğimiz kadar kullanılan malzemenin kalitesine de o kadar dikkat etmekteyiz. Mermer Masa Banko firması olarak uzman kadromuz ile birlikte sizlere en uygun olan ürünlerimizi sunmaktayız. Ayrıca metal ayaklarda sağlamlıklarımız ile birlikte ön plana çıkmaktayız.
 
Metal ayaklar; cafe, restaurant ve dış mekanlar için uyumlu su ile yıkanabilen hava şartlarına ve olumsuz tüm hatalara dayanıklı Metal tablalı döküm ayak ile kombine edilmiş dayanıklı masa modelleridir. Metal ayak modelleri kare, yuvarlak, beşgen, altıgen veya sekizgen gibi farklı ebat ve şekillerde üretilmektededir.Genel olarak dış mekanlarda kullanılmakta olan bu masa modellerini dilerseniz uygun renklerde iç mekanlardada kombinasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Metal ayakları cafe masaları en uygun fiyatlarla sizlerle.
 
Bizden satın almış olduğunuz metal ayak ürünlerini, yapım ve kurulum işlemlerini Türkiye ve İstanbul için dekoratif, göze hitap eden işinize yarayabilecek boyutlarda hazırlanmış olan veya hazırlatma isteğinde bulunduğunuz masalara, metal ayak takma şansına sahip olabilirsiniz.
Metal ayak uygulamalarımızda renk uyumuna dikkat ettiğimiz kadar kullanılan malzemenin kalitesine de o kadar dikkat etmekteyiz. Mermer Masa Banko firması olarak uzman kadromuz ile birlikte sizlere en uygun olan ürünlerimizi sunmaktayız.