• Telefon 0(553) 565 48 19 | 0(216) 330 25 25
  • Adres Showroom : Fenerbahçe Mahallesi, Dr. Faruk Ayanoğlu Cd. No:9, 34726 Kadıköy/İstanbul

METAL MASA

Firmamız olarak uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde birçok ürün yapmaktayız.
 
Metal masa ürünlerimizde istediğiniz ve sınırsız renk seçeneklerine sahipsiniz.
 
Mermer Masan Banko firması olaraktan evinizde veya ofisinizde kullanma imkanınız olan şık, dekoratif ve kullanışlı olan Metal masa ürünleri tasarlamaktayız. Sektörümüzde uzman kadromuz ile birlikte Metal masa ürünlerinde istediğiniz tüm seçenekleri uygulaya biliriz.
Metal masa yapım ve kurulum işlemlerini Türkiye ve İstanbul için dekoratif, göze hitap eden işinize yarayabilecek boyutlarda hazırlanmış olan veya hazırlatma isteğinde bulunduğunuz metal masalara sahip olabilirsiniz.
 
Metal Masa uygulamalarımızda renk uyumuna dikkat ettiğimiz kadar kullanılan malzemenin kalitesine de o kadar dikkat etmekteyiz. Mermer Masa Banko firması olarak uzman kadromuz ile birlikte sizlere en uygun olan ürünlerimizi sunmaktayız. Ayrıca metal masalarda sağlamlıklarımız ile birlikte ön plana çıkmaktayız.
 
Metal masa cafe, restaurant ve dış mekanlar için uyumlu su ile yıkanabilen hava şartlarına ve olumsuz tüm hatalara dayanıklı Metal tablalı döküm ayak ile kombine edilmiş dayanıklı masa modelleridir. Metalmasa modelleri kare, yuvarlak, beşgen, altıgen veya sekizgen gibi farklı ebat ve şekillerde üretilmektededir.Genel olarak dış mekanlarda kullanılmakta olan bu masa modellerini dilerseniz uygun renklerde iç mekanlardada kombinasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Metalcafe masaları en uygun fiyatlarla sizlerle.