Hakkımızda

Seksen Mermer Metal Tasarım

Seksen mermer metal tasarım ve mimarlık dayanıklılığı, kalitesi ve her şeyden önce göze hitap edişi mermerin ve metalin tercih edilmesindeki en önemli unsurdur. Özgün ve yaratıcı tasarımlarla bütün beğenileri kendi üzerine çekmeyi başaran Seksen mermer metal ve mimarlık kaliteden ödün vermeden işini en iyi şekilde yapmayı başarmaktadır. Doğayı koruyarak, bugüne değil, geleceğe de yatırım yapmayı hedeflemiştir.

 seksen-mermer-metal-tasarım-hol-salon-konsol-dresuarSeksen mermer metal tasarım ve mimarlık ; hizmet ve kaliteye verdiği önem ile mermer ve metal tasarım sektörüne, müşterilerine değer katmayı, hedeflemeyi amaçlamıştır. Günden güne artan kapasitesiyle, genç ve dinamik bir marka olan Seksen mermer metal ve mimarlık; uzmanlığını, modern mağazacılık vizyonuyla birleştirerek, yurt içinde ve yurt dışında kalitesini ve modernliğini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Seksen mermer metal tasarım ve mimarlık, dayanıklı yapısı, kalitesi, modern ve şık duruşuyla kendisinden ödün vermeden en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Seksen mermer metal ve mimarlık, geniş ürün yelpazesinde, dünya standartlarında, kalitesi, sürdürülebilir üretim başarısı ve dayanıklı yapısı, standart ve müşterilerine özel bir üretim gerçekleştirerek, sektöre yeni ürünler sunmayı amaçlamıştır.

seksen mermer metal tasarım hol salon konsol dresuar

Gold Ayaklı Üstü Mermer C Yan Sehpa Modeli